• Award winning company

  • 30-day money back guarantee

  • 5 million+ orders shipped & 170,000 customer reviews

Brodit aktywny uchwyt samochodowy - Sony Xperia Tablet Z

Ładuj i używaj swój tablet Sony Xperia Tablet Z w swoim samochodzie wraz z aktywnym uchwytem samochodowym z obrotowym przegubem od firmy Brodit.
  • Mobile Fun Limited 39856
  • Marka Brodit
  • Brodit
217,49 zł inc VAT
Ordered on request

PayPal

Dlaczego kupić?

  • Trzymaj swój tablet Sony Xperia Tablet Z bezpiecznie w samochodzie
  • Uchwyt obrotowy pozwala korzystać z tableta pod dowolnym kątem
  • Łączy w sobie uchwyt i ładowarka w jednym urządzeniu
  • Może być przymocowany bezpośrednio do deski rozdzielczej lub za pomocą Brodit ProClip (sprzedawany oddzielnie)

Trzymaj swój tablet Sony Xperia Tablet Z bezpiecznie w samochodzie 

Aktywny uchwyt samochodowy od firmy Brodit został zaprojektowany w taki sposób, aby trzymał twoje urządzenie swobodnie na desce rozdzielczej. Brodit aktywny uchwyt pozwala użytkownikowi używać swojego tableta bezpiecznie, więc możesz śmiało użyć systemu nawigacji GPS w samochodzie. Dzięki aktywnemu uchwytowi Brodi możesz skupić się na drodze i trzymać obie ręce na kierownicy, podczas gdy sam uchwyt umożliwia łatwy dostęp do gniazda ładowania i gniazda słuchawkowego w twoim urządzeniu.

Uchwyt obrotowy pozwala korzystać z tableta pod dowolnym kątem

Przymocowany do aktywnego uchwytu firmy Brodit przegub kulowy umożliwia regulację położenia tableta w celu zmniejszenia odbicia światła i poprawienia widoczności w twoim tablecie w różnych warunkach jazdy.

Brodit Active Holder with Tilt Swivel - Sony Xperia Tablet Z    Brodit Active Holder with Tilt Swivel - Sony Xperia Tablet Z

Łączy w sobie uchwyt i ładowarka w jednym urządzeniu 

Brodit Aktywne uchwyty jest doskonałym wyborem dla użytkowników tabletów, którzy często korzystają ze swoich urządzeń w samochodzie. Aktywny uchwyt firmy Brodit zaopatrzony jest w zintegrowaną ładowarkę, która zapewni, iż twój tablet będzie w pełni naładowany podczas długich podróży.

Brodit Active Holder with Tilt Swivel - Sony Xperia Tablet Z

Umożliwia przymocowanie bezpośrednio do deski rozdzielczej

Brodit Aktywny uchwyt jest przeznaczony do mocowania do deski rozdzielczej, albo stosując
 Brodit ProClip lub przez wkręcenie uchwytu bezpośrednio w deskę rozdzielczą. Instrukcje instalacji można znaleźć na oficjalnej stronie producenta tutaj.

UWAGA: Tableta nie należy mocować na desce rozdzielczej samochodu, jeśli blokuje on widok lub uniemożliwia prowadzenie samochodu. ProClip (Brodit Uchwyt do montażu w pojeździe) jest przeznaczony do instalacji w mniejszych urządzeniach, takich jak telefony oraz urządzenia GPS, ProClip nie jest przeznaczony dla dużych urządzeń, takich jak tablety. W niektórych pojazdach ProClip jest mocniej dopasowany i może być stosowany również do montażu w tabletach. Jeśli chcesz umieścić na desce rozdzielczej samochodu swojego tableta, każda kombinacja typu tablet-samochód musi być szczegółowo zbadane przez Ciebie w celu ustalenia, czy taka instalacja jest możliwa w tym konkretnym przypadku.

Należy zwrócić uwagę na pozycję i jak bardzo wytrzymały jest ProClip, zależy to od wielkości tabletu, którego chcesz użyć. Mobile Fun nie udzieli żadnych rekomendacji dotyczących takiego montażu.

Kluczowe detale

Part No 512538
UPC 7320285125384
Filtruj według koloru Czarny

Przesyłka Pocztowa: 10,99 zł

Standardowa przesyłka bez możliwości monitorowania, przeważnie dostarczana w ciągu 5-10 dni roboczych.

Przesyłka Pocztowa Monitorowana: 29,99 zł

Monitorowana przesyłka przeważnie dostarczana w ciągu 2-4 dni roboczych.

Przesyłka Kurierska - DHL : 63,49 zł

Przesyłka Kurierska przeważnie dostarczana w ciągu 1-2 dni roboczych.

Loading

Proszę czekaj

Zamknij
Pokaż koszyk