United States Shopping from United States?
Visit our US site - /www.mobilefun.com for
Brodit Active Holder with Tilt Swivel - Sony Xperia Tablet Z


Brodit aktywny uchwyt samochodowy - Sony Xperia Tablet Z

Brodit

Numer seryjny produktu: 512538

Numer produktu: 39856

Ładuj i używaj swój tablet Sony Xperia Tablet Z w swoim samochodzie wraz z aktywnym uchwytem samochodowym z obrotowym przegubem od firmy Brodit.

Napisz recenzję
Dlaczego kupić

 • Trzymaj swój tablet Sony Xperia Tablet Z bezpiecznie w samochodzie
 • Uchwyt obrotowy pozwala korzystać z tableta pod dowolnym kątem
 • Łączy w sobie uchwyt i ładowarka w jednym urządzeniu
 • Może być przymocowany bezpośrednio do deski rozdzielczej lub za pomocą Brodit ProClip (sprzedawany oddzielnie)


 • Dodatkowe informacje

  Trzymaj swój tablet Sony Xperia Tablet Z bezpiecznie w samochodzie 

  Aktywny uchwyt samochodowy od firmy Brodit został zaprojektowany w taki sposób, aby trzymał twoje urządzenie swobodnie na desce rozdzielczej. Brodit aktywny uchwyt pozwala użytkownikowi używać swojego tableta bezpiecznie, więc możesz śmiało użyć systemu nawigacji GPS w samochodzie. Dzięki aktywnemu uchwytowi Brodi możesz skupić się na drodze i trzymać obie ręce na kierownicy, podczas gdy sam uchwyt umożliwia łatwy dostęp do gniazda ładowania i gniazda słuchawkowego w twoim urządzeniu.

  Uchwyt obrotowy pozwala korzystać z tableta pod dowolnym kątem

  Przymocowany do aktywnego uchwytu firmy Brodit przegub kulowy umożliwia regulację położenia tableta w celu zmniejszenia odbicia światła i poprawienia widoczności w twoim tablecie w różnych warunkach jazdy.

  Brodit Active Holder with Tilt Swivel - Sony Xperia Tablet Z    Brodit Active Holder with Tilt Swivel - Sony Xperia Tablet Z

  Łączy w sobie uchwyt i ładowarka w jednym urządzeniu 

  Brodit Aktywne uchwyty jest doskonałym wyborem dla użytkowników tabletów, którzy często korzystają ze swoich urządzeń w samochodzie. Aktywny uchwyt firmy Brodit zaopatrzony jest w zintegrowaną ładowarkę, która zapewni, iż twój tablet będzie w pełni naładowany podczas długich podróży.

  Brodit Active Holder with Tilt Swivel - Sony Xperia Tablet Z

  Umożliwia przymocowanie bezpośrednio do deski rozdzielczej

  Brodit Aktywny uchwyt jest przeznaczony do mocowania do deski rozdzielczej, albo stosując
   Brodit ProClip lub przez wkręcenie uchwytu bezpośrednio w deskę rozdzielczą. Instrukcje instalacji można znaleźć na oficjalnej stronie producenta tutaj.

  UWAGA: Tableta nie należy mocować na desce rozdzielczej samochodu, jeśli blokuje on widok lub uniemożliwia prowadzenie samochodu. ProClip (Brodit Uchwyt do montażu w pojeździe) jest przeznaczony do instalacji w mniejszych urządzeniach, takich jak telefony oraz urządzenia GPS, ProClip nie jest przeznaczony dla dużych urządzeń, takich jak tablety. W niektórych pojazdach ProClip jest mocniej dopasowany i może być stosowany również do montażu w tabletach. Jeśli chcesz umieścić na desce rozdzielczej samochodu swojego tableta, każda kombinacja typu tablet-samochód musi być szczegółowo zbadane przez Ciebie w celu ustalenia, czy taka instalacja jest możliwa w tym konkretnym przypadku.

  Należy zwrócić uwagę na pozycję i jak bardzo wytrzymały jest ProClip, zależy to od wielkości tabletu, którego chcesz użyć. Mobile Fun nie udzieli żadnych rekomendacji dotyczących takiego montażu.  Podobne produkty


  Akcesoria Komórkowe